zaterdag, december 20, 2014

zondag, december 14, 2014

Cyclocross Lichtaart #vdn

Cyclocross Lichtaart #vdn
+35j
1. Sten Raymakers
2. Timmy Maes
3. Rob Van den Muysenbergh
...
12. Willan Van Geloven

Cyclocross Hoogerheide #wbvc

Cyclocross Hoogerheide #wbvc
-40j
1. Sybren Jacobs
2. Kevin Ysenbaardt
3. Tijs van Aert
...
10. Stef Anthonissen (5e in het eindklassement)
...
30. Niels Haisma - dnf

Duatlon Wommelgem

Duatlon Wommelgem
1. Geert Lauryssen - 1u19'15
2. Jasper Van Nimmen - 1u19'43
3. Jan De Henau - 1u20'04
...
5. Kris Driessens - 1u20'12 (1° veteraan)
19. Tim Vissers - 1u24'00
32. Patrick Paelinckx - 1u27'33
...
140. Ive Rombaut - dnf

zaterdag, december 13, 2014

Cyclocross Gilze-Rijen #wvc

Cyclocross Gilze-Rijen #wvc
1. Rob Van den Muysenbergh
2. S. Bergmans
3. Van Turnhout
...
18. L. Damen

zondag, december 07, 2014

Cyclocross Ossendrecht #wbvc

Cyclocross Ossendrecht #wbvc
-40j
1. Tijs Van Aert
2. Jef Van Belle
3. Peter Woestenberg
...
10. Stef Anthonissen
...
24. Marvin Runhaar - dnf

Duatlon Wuustwezel

Duatlon Wuustwezel


Solo's
1. Geert Lauryssen - 1u15'51
2. Wouter Wuilmus - 1u17'57
3. Kris Driessens (1e master) - 1u18'35
...
4. Kris Vermeiren - 1u18'55
10. Tim Vissers - 1u21'10
11. Maarten Joris - 1u21'12
34. Tom Van Beeck - 1u26'25
35. Patrick Paelinckx - 1u26'42
42. Stijn Bogaerts - 1u29'26
43. Filip Vermeiren - 1u30'02
52. Raf Van Looveren - 1u32'55
56. Benny Carvers - 1u34'26
77. Stef Aernouts - 1u40'19
...
99. Sigrid Roovers - 2u14'38
100. Ken Joris - DNF

Duo's
1. Tom Maes-Stefan Van Aelst - 1u14'19
2. Ramses Van Hoogstraten - Vincent Meyvis - 1u14'24
3. Bart Van Hooydonck - Van Hooydonck - 1u15'38
...
4. Peter Willemsen - Guy Aernouts - 1u16'29
5. Rob Van den Muysenbergh - Rombouts - 1u16'57
11. Ben Verhoeven - Thomas Aertsen - 1u22'54
22. Koen Van Velthoven - Dries Van Velthoven - 1u27'55
35. Katrien Joris - Peter Vermeiren - 1u36'06
45. Gonny Brughmans - Ils Aernouts - 1u49'31 (eerste damesduo)
...
49. Tinne Verstappen - Ann Kloeck - 2u12'30

zaterdag, december 06, 2014

Cyclocross Rijkevorsel #dmv

Cyclocross Rijkevorsel #dmv
Masters A & Amateurs
1. Niels Ooms
2. Sten Raeymakers
3. Jef Paeshuyse
...
7. Rob Van den Muysenbergh
...
20. Yannick Wampers

zondag, november 30, 2014

Hetric Duatlon

Hetric Duatlon (3-21-3) - solo
1. Seppe Odeyn - 1u13'24
2. Geert Lauryssen - 1u14'24
3. Micha Van den Eynde - 1u15'01
...
9. Kris Driessens - 1u18'27 (2de +40)
10. Kris Vermeiren - 1u18'48
14. Tim Vissers - 1u20'08
45. Patrick Paelinckx - 1u26'48
60. Kurt Martens - 1u30'35
97. Benny Carvers - 1u45'33
...
111. Freddy Kornas - 2u12'42

Hetric Duatlon (3-21-3) - duo
1. Vincent Meyvis & Wouter Wuilmus - 1u12'56
2. Wouter Daniels & ... - 1u16'11
3. Stefans Rens & Senne Van Hoof - 1u16'14
...
9. Ben Verhoeven & Thomas Aertsen - 1u23'14
...
18. Jan Van Baelen & Linda Gebruers - 2u00'29

MTB Challenge Hetric

MTB Challenge Hetric

1. Vincent Meyvis - 52min59
2. Kurt Tempst - 53min08
3. Bart Lodewijckx - 53min25
...
6. Peter Willemsen - 54min31 (2de +40)
30. Stijn Bogaerts - 1u00'33
...
66. Stefanie Leys - 1u26'45

Cyclocross Breda #wbvc

Cyclocross Breda #wbvc
-40j
1. Tijs van Aert
2. Tom Davids
3. Jerry Kallenfels
...
7. Rob Van den Muysenbergh
9. Stef Anthonissen
...
29. Peter Woestenberg - dnf

Achtkamp veldrijden #dag6

Achtkamp veldrijden #dag6
1. Stefan Van Aelst
2. Alfdan De Decker
3. Wouter Van der Mast
...
13. Maarten Joris
...
96. Lawrence Van de Pontseele

Eindstand
1. Wouter Vander Mast - 46ptn
2. Stefan Van Aelst - 74ptn
3. Joachim Naulaerts - 76ptn
...
8. Maarten Joris - 170ptn
...
100. Bjorn Monstrey - 774ptn

zaterdag, november 29, 2014

Cyclocross Gilze-Rijen #wvc

Cyclocross Gilze-Rijen #wvc
Categorie A
1. Rob Van den Muysenbergh
2. Peter Willemsen
3. Erik Klaasen
...
23. K. Rombouts

zondag, november 23, 2014

Cyclocross De Mosten #vdn

Cyclocross De Mosten #vdn
+35j
1. Benny Van Staeyen
2. Timmy Maes
3. Gunter Loos
...
4. Rob Van den Muysenbergh
5. Peter Willemsen
...
16. Willan Van Geloven

MTB De Mosten #vdn

MTB De Mosten #vdn
-40jaar
1. Vincent Meyvis
2. Christophe Smits
3. Rob Van den Muysenbergh
...
15. Bart Anthonissen
17. Kris Vermeiren
19. Roland Schouwenaars
...
31. Tonny Verbist

+40jaar
1. Danny Sleeckx
2. Kris Driessens (winnaar van het eindklassement)
3. Peter Willemsen
...
9. Ben Verhoeven
15. Kurt Martens
16. Filip Vermeiren
18. Patrick Paelinckx
...
22. Stijn Bogaerts - dnf

Achtkamp veldloop #dag5

Achtkamp veldloop #dag5
1. Wouter Vander Mast
2. Bart Spruijt
3. Stefan Van Aelst
...
8. Maarten Joris
...
99. Kristof Van Wesemael - afw

Tussenstand
1. Wouter Vander Mast - 43ptn
2. Joachim Naulaert - 59ptn
3. Stefan Van Aelst - 73ptn
...
9. Maarten Joris - 157ptn
...
102. Bjorn Monstrey - 687ptn

Cyclocross Woensdrecht #wbvc

Cyclocross Woensdrecht #wbvc
-40j
1. Peter Woestenberg
2. Tijs van Aert
3. Jef Van Belle
...
13. Stef Anthonissen
...
33. Jacob de Roo

zaterdag, november 22, 2014

Cyclocross De Mosten #vdn

Cyclocross De Mosten #vdn
+35j

1. Rob Van den Muysenbergh
2. Benny Van Staeyen
3. Timmy Maes
...
18. Willan Van Geloven

Cyclocross Wuustwezel

Cyclocross Wuustwezel

1. Kris Driessens
2. Christophe Smits
3. Stef Anthonissen
...
22. Stanny Anthonissen - dnf

zondag, november 16, 2014

Achtkamp dag 4

Achtkamp dag 4
Kogelstoten
1. Joren Hendrickx - 11m91
2. Ben Willem - 11m52
3. Bert Schrauwen - 11m04
...
42. Maarten Joris - 7m92
...
100. Robin Struyf - aft

1500m
1. Jurgen De Beule
2. Stefan Van Aelst
3. Wouter Van der Mast
...
9. Maarten Joris
...
97. Dieter Beunen - afw

Tussenstand
1. Wouter Van der Mast - 42ptn
2. Joachim Naulaerts - 50ptn
3. Stefan Van Aelst - 70ptn
...
16. Maarten Joris - 149ptn
...
103. Bjorn Monstrey - 593ptn

Cyclocross Huijbergen #wbvc

Cyclocross Huijbergen #wbvc
+40j
1. Erik Teck
2. Rene Snoeren
3. Gunther Loos
...
7. Peter Willemsen
...
30. Nico van Wunsel - dnf

-40j
1. Tijs Van Aert
2. Kevin Ysenbaardt
3. Rob Meeuwessen
...
12. Rob Van den Muysenbergh
13. Stef Anthonissen
...
35. Maarten Van de Veeken

zondag, november 09, 2014

Duatlon Reusel

Duatlon Reusel (14-63,5-7)
1. Seppe Odeyn - 3u27'26
2. Rik Thijs - 3u29'35
3. Bart Borghs - 3u36'11
...
24. Tim Vissers - 4u03'51
61. Dries Van Velthoven - 4u32'06
...
77. Ruud van den Borne - 5u42'53

MTB Arendonk #vdn

MTB Arendonk #vdn
-40j
1. Vincent Meyvis
2. Vjotech Stranksy ???
3. Brent Smeyers
...
15. Bart Anthonissen
18. Dirk Van Dyck
27. Ronald Schouwenaers
...
59. Joren Blockx

+40j
1. Danny Sleeckx
2. Kris Driessens
3. Pascal De Kort
...
44. Ivo Berrens

Cyclocross Galder #wbvc

Cyclocross Galder #wbvc
-40j
1. Nils van Kooij
2. Peter Woestenberg
3. Tijs Van Aert
...
12. Stef Anthonissen
...
39. Niels Ooms - dnf

Achtkamp dag 3

Achtkamp dag 3
6,5km tijdrit
1. Wouter Van der Mast - 8min38'52
2. Valentijn Lauwers - 8min52'18
3. Jan De Henau - 8min59'73
...
22. Maarten Joris - 9min37'76
...
103. Robin Struyf - aft

Tussenstand
1. Wouter Van der Mast - 21ptn
2. Stefan Van Aelst - 38ptn
3. Joachim Naulaerts - 40ptn
...
14. Maarten Joris - 98ptn
...
105. Bjorn Monstrey - 410ptn

zaterdag, november 08, 2014

Cyclocross Gilze-Rijen #wvc

Cyclocross Gilze-Rijen #wvc
-40j
1. Rob Van den Muysenbergh
2. B. Jacbos
3. Erik Klaasen
...
4. Stef Anthonissen
...
20. M. Van der Weel

zondag, november 02, 2014

Achtkamp dag 2

Achtkamp dag 2
200m
1. Joren Hendrickx - 22'15
2. Sam Leyssens - 23'03
3. Ben Willem - 23'18
...
30. Maarten Joris - 26'18
...
103. Sven Ven - afw

Verspringen
1. Joren Hendrickx - 7m25
2. Joachim Naulaerts - 6m31
3. Stijn Lichtert - 6m28
...
24. Maarten Joris - 5m22
...
103. Sven Ven - afw

Rangschikking
1. Wouter Van der Mast - 20ptn
2. Joachim Naulaerts - 23ptn
3. Joren Hendrickx - 27ptn
...
16. Maarten Joris - 76ptn
...
105. Geert Sevenhans - 309ptn

Cyclocross Etten-Leur #vdn

Cyclocross Etten-Leur #vdn
-40j
1. Tijs van Aert
2. Rob Meeuwessen
3. Peter Woestenberg
...
11. Stef Anthonissen
...
43. Maarten Van de Veeken - dnf

VTT Hoogstraten

FAT-ladies in the field!

                   Katrien - Nele - Ilse - Roos - Ann - Ils

zaterdag, november 01, 2014

6u Brabantse Wal

6u Brabantse Wal - Hoogerheide
Teams

1. Bioracer - 6u04'02 - 53laps
2. Fast Action Team - 6u04'39 - 53laps
(Stijn, Peter W, Kris D, Rob, Ben)
3. Businessclub de Mol - 6u03'32 - 49laps
...
4. Fast Action Team 2 - 6u00'18 - 48laps
(Kurt, Peter V, Patrick, Dries, Raf, Fili)
...
16. Team Zonder Naam - 6u06'16 - 39laps

zondag, oktober 26, 2014

Cyclocross Bergen op Zoom #wbvc

Cyclocross Bergen op Zoom #wbvc
-40jaar
1. Pim Van de Klundert
2. Tijs van Aert
3. Peter Woestenberg
...
17. Stef Anthonissen
...
37. Olaff Zweedijk

Cyclocross De Mosten #vdn

Cyclocross De Mosten #vdn
+45jaar
1. Erik Teck
2. Gunter Ooms
3. Peter Willemsen
...
12. Freddy Scheynen


Achtkamp - 1km tijdrit

Achtkamp - 1km tijdrit
1. Wouter Vander Mast - 1min05'72
2. Alfdan De Decker - 1min05'85
3. Mathias Vertessen - 1min06'11
...
22. Maarten Joris - 1min12'06
...
105. Sam Leyssens - afw

MTB De Mosten #vdn

MTB De Mosten #vdn
-40jaar
1. Christophe Smits
2. Bart Boekmans
3. Marcel Vervloet
...
7. Bart Anthonissen
8. Dirk Van Dyck
10. Stijn Bogaerts
11. Benny Carvers
14. Ken Joris
15. Roland Schouwenaars
...
25. Harold Daemen

+40jaar
1. Danny Sleeckx
2. Kris Driessens
3. Pascal De Kort
...
11. Peter Willemsen
12. Ben Verhoeven
16. Kurt Martens
17. Patrick Paelinckx
...
25. Marc Van Ostaeyen

zaterdag, oktober 25, 2014

Cyclocross Gilze #wvc

Cyclocross Gilze #wvc
Categorie A
1. Rob Van den Muysenbergh
2. Erik Klaasen
3. K. Rombouts
...
20. JP van Dongen

zondag, oktober 19, 2014

Brussels Ekiden Marathon

Brussels Ekiden (aflossings) Marathon (42,195km)
1. Team Saucony - 2u12'04
2. Olympic Running Team - 2u14'42
3. Running Center Dream Team - 2u16'11
...
38. Sportoase Fast (met oa Kris Vermeiren) - 2u39'21
...
1549. VGC Loopteam - dnf

Cyclocross Oud-Gast #wbvc

Cyclocross Oud-Gastel #wbvc
-40jaar
1. Peter Woestenbergh
2. Tijs van Aert
3. Jef Van Belle
...
5. Stef Anthonissen
...
42. Marcel Cornelissen

zaterdag, oktober 18, 2014

MTB Herenthout

MTB Herenthout
+40
1. Kris Driessens
2. Fabian Scharre
3. Andy De Rooy
...
20. Patrick Op de Beek

Cyclocross Gilze-Rijen #wvc

Cyclocross Gilze-Rijen #wvc
A-categorie

1. Rob Van den Muysenbergh
2. K. Rombouts
3. D. Van Dun
...
19. R. Van Loon

B-categorie
1. Erik Klaasen
2. Peter Willemsen
3. Chris Maes
...
23. P. Griep

maandag, oktober 13, 2014

Kermisloop Putte

Kermisloop Putte
10km
1. Nick Van Peborgh - 29min23
2. Jan Adriaensen - 30min27
3. Manuel De Backer - 30min38
...
15. Maarten Joris - 35min45
17. Stef Anthonissen - 36min06
...
468. ???

zondag, oktober 12, 2014

Retrokoers Terbeek

Retrokoers Terbeek
1. Kris Herremans
2. Danny Thomas
3. Jelle Lambrechts
...
4. Stijn Bogaerts
7. Peter Willemsen
13. Patrick Paelinckx
...
60. ???

Cyclocross Schijf #wbvc

Cyclocross Schijf #wbvc
-40j
1. Peter Woestenberg
2. Tijs Van Aert
3. Andy Michielsen
...
8. Stef Anthonissen
...
32. Bart De Visser - dnf

zaterdag, oktober 11, 2014

Hoogstraats kampioenschap Meer

Hoogstraats kampioenschap Meer (60km)
1. Raf Mertens
2. Kurt Goetschalckx
3. Jef Van Loon
...
4. Jeroen Haest
7. Roland Schouwenaars
...
???

zondag, oktober 05, 2014

MTB Viersel #vdn

MTB Viersel #vdn (onder voorbehoud)
-40j
1. Nick De Vries
2. Vincent Meyvis
3. Bram Cools
...
17. Bart Anthonissen
...
47. Glenn Thys

+40j
1. Danny Sleeckx
2. Kurt Temst
3. Andy De Rooy
...
4. Kris Driessens
...
28. Robby Meulders

Cyclocross Rupchen #wbvc

Cyclocross Rupchen #wbvc
-40j
1. Tijs van Aert
2. Peter Woestenberg
3. Rob Van den Muysenbergh
...
8. Stef Anthonissen
...
34. Kevin Ysenbaardt - dnf

zaterdag, oktober 04, 2014

Cyclocross Vorselaar #dmv

Cyclocross Vorselaar #dmv
1. Kenny Geluykens
2. Glenn Sluyts
3. Kristof Cop
...
16. Rob Van den Muysenbergh
...
35. Niels De Maeght

Cyclocross Den Bosduin

Cyclocross Den Bosduin
Bedrijvencross
1. Paul Van Loon
2. Gunther Loos
3. Kris Driessens
...
10. Maarten Joris
...
75. Wim Herrijgers

zaterdag, september 27, 2014

Cyclocross Kruiningen #wbvc

Cyclocross Kruiningen #wbvc
+40jaar
1. Erik Teck
2. Peter Willemsen
3. Erik Klaasen
...
26. ???

+17jaar
1. Erik Boer
3. Peter Woestenberg
3. Antoine Van Noppen
...
12. Rob Van den Muysenbergh
16. Stef Anthonissen
...
33. ???

zondag, september 21, 2014

MTB Retie #atbcross

MTB Retie #atbcross
A-klasse
1. Christiaan De Graaff
2. Bart Lodewyckx
3. Lars Ooms
...
16. Kris Driessens
...
27. Dave Verhoeven - dnf

B-klasse
1. Ron Mourik
2. Jarne Leemans
3. Nick Wynen
...
6. Peter Willemsen
8. Dirk Van Dyck
...
26. Harald Mijnsbergen - dnf

C-klasse
1. David Govaerts
2. Danny Schroyen
3. Bryan Van Alebeek
...
5. Stef Anthonissen
...
29. Wim Celen - dnf

zaterdag, september 20, 2014

Koers 't Veerle

Koers 't Veerle (60km)
1. Wim Verbraeke
2. Hugo Konings
3. Olivier Michielsen
...
??. Stijn Bogaerts
...
??.

-45j
Geen uitslag te verkrijgen, maar Stef Anthonissen was er wel bij.

Cross Westmalle

Cross Westmalle
1. Vincent Meyvis
2. Klaas Steynen
3. Stijn Van Maldegem
...
10. Rob Van den Muysenbergh
...
27. Jan Broeckx

zondag, september 14, 2014

MTB Lichtaart #atbcross

MTB Lichtaart
B-klasse
1. Sven Beelen
2. Tomas Leysen
3. Jesse Beurskens
...
4. Peter Willemsen
20. Dirk Van Dyck
...
39. Jan Steemans - dnf

Ironman Wales

Ironman Wales (3800-180-42)
1. Matt Trautman - 9u07'28
2. Fraser Cartnell - 9u10'16
3. Peru Alfaro San Ildefonso - 9u18'28
...
210. Ken Joris - 11u54'24
...
2085. ???

zaterdag, september 13, 2014

Kampioenschap van Vlaanderen Politie

Kampioenschap van Vlaanderen Politie - Sint Jozef Olen (65km)
-40jaar
1. Steven Luckerman
2. Niels Beelen
3. Davy Sijmens
...
5. Jeroen Haest
...
11. Isaac De Vos

zondag, september 07, 2014

BK Politie

BK Politie Merksplas (65km)
1. Kevin Van Eeckhout
2. Frederik Pieters
3. Niels Bielen
...
6. Jeroen Haest
...
36. Ronny Van Peer

MTB Hechtel #atbcross

MTB Hechtel #atbcross
B-klasse
1. Sven Beelen
2. Tomas Leysen
3. Rinze De Proost
...
5. Peter Willemsen
15. Dirk Van Dyck
20. Bart Anthonissen
...
37. Stijn Van Thielen - dnf

woensdag, september 03, 2014

Zwintriatlon

Zwintriatlon (1000-45-10)
1. Bas Diederen - 1u50'22
2. Pieter Heemeryck - 1u51'25
3. Tom Suetens - 1u51'35
...
47. Kris Vermeiren - 2u04'36
79. Koen Van Velthoven - 2u13'05
259. Dries Van Velthoven - 2u30'50
...
881. Ricardo Grahame - dnf

zondag, augustus 31, 2014

WK Wielertoeristen Ljubljana Slovenië

WK Wielertoeristen Ljubljana Slovenië (157km)
1. Igor Kopse - 3u39'32
2. Borja Jelic - 3u39'33
3. Dusan Hajdinjak - 3u41'11
...
300. Stef Anthonissen - 3u54'03
526. Stanny Anthonissen - 4u10'33
...
749. Edvard Deticek - dsq

1/4 triatlon Viersel

1/4 triatlon Viersel
1. Mario Appermans - 1u48'01
2. Sebastiaan Verhaert - 1u50'07
3. Dirk Leman - 1u50'37
...
46. Filip Vermeiren - 2u03'55
209. Ils Aernouts - dnf
...
217. Danny Van de Cloodt - dnf

MTB Merksplas #atbcross

MTB Merksplas #atbcross

Individuele wedstrijd
1. Bart Lodewyckx
2. Sven Beelen
3. Tomas Leysen
...
13. Bart Anthonissen
...
64. Kenny Andries - dnf

Ploegentijdrit
1. Nodrugs ATB Team - 9min51'24
2. ATB Team Rings Goirle - 9min59'29
3. Sponser Sportfood Benelux - 10min06'15
...
4. Fast Action Team (KaDee, Dirk, Piet en Bart) - 10min11'34
...
26. Cycle-store/AG Landrover - 13min29'46

Dames
1. Nancy Bollansee
2. Kelly Greefs
3. Annick Caers
...
12. Natacha Heykers
...
14. Inne Michielsen

Teamwedstrijd (A&B)
1. Lars Ooms
2. Jef Bertels
3. Arne Nuys
...
5. Kris Driessens
9. Peter Willemsen
19. Dirk Van Dyck
...
35. Ben Meulders - dnf

Einduitslag
1. Nodrugs ATB Team - 23ptn
2. ATB Team Rings Goirle - 43ptn
3. Sponser Sportfood Benelux - 48ptn
...
4. Fast Action Team - 49ptn
...
26. All Areas Bikers 2 - 937ptn

zaterdag, augustus 30, 2014

Kermiskoers Rijkevorsel

Kermiskoers Rijkevorsel (60km)
1. Tom Haest
2. Christophe Haest
3. Klaas Stijnen
...
7. Jeroen Haest
...
49. ??? - dnf

1/8 triatlon Viersel

1/8 triatlon Viersel
1. Alexis Krug - 55min57
2. Bob Schaepherders - 57min15
3. Dieter Staelens - 58min25
...
136. Katrien Joris - 1u18'51
...
200. Frank Mertens - dnf

vrijdag, augustus 29, 2014

Landlopersjogging Wortel

Landlopersjogging Wortel (9km)
1. Niels Goderis - 32min10
2. Wouter Wuilmus - 32min53
3. Roel Van der Donck - 35min10
...
8. Koen Van Velthoven - 37min27
13. David Roeffen - 38min21
...
118. Wim Stoffels - 1u03'09

zondag, augustus 24, 2014

Houffamarathon

Houffamarathon
120km
1. Peter Hermann - 5u21'02
2. Soren Nissen - 5u27'09
3. Bas Peters - 5u33'45
...
69. Jan Van Looveren - 8u14'14
...
94. Bart Vrancken - 9u36'56

100km
1. Gerben Mos - 4u42'10
2. Thom Bonder - 4u53'49
3. Arne Broekmans - 4u55'36
...
122. David Roeffen - 7u47'10
...
139. Mathias Maebe - 8u45'03

BK Boeren Sinaai

BK Boeren Sinaai (42km)
1. Van Olmen
2. Guy Anthonissen
3. Paul Snels
...
8. Patrick Paelinckx
13. Filip Vermeiren
...
20. ???

MTB Meerhout #atbcross

MTB Meerhout #atbcross
A-klasse
1. Jimmy Tielens
2. Nick De Vries
3. Christian De Graaff
...
17. Kris Driessens
...
36. Jeroen Nuydens - dnf

B-klasse
1. Tomas Leysen
2. Peter Willemsen
3. Jos Bogaerts
...
45. David Vissers - dnf

D-klasse
1. Peter van Ackerbroeck
2. Ad Bernaerts
3. Kristof Gilis
...
14. Roland Schouwenaars
...
52. Brecht Thaens

WK Ploegentijdrit

WK Ploegentijdrit (25km)

1. Fast Action Team - 34min39
2. De Stertrappers - 36min21
3. De Vliegende Ketting - 36min43
...
4. WTC Terbeek - 36min59 (met oa Koen VV)
...
11. De Rechte Lijn - 40min42

Fast Action Team = Stijn Bogaerts, Rob Van den Muysenbergh, Stef Anthonissen, Ken Joris, Maarten Joris en Bart Anthonissen

donderdag, augustus 21, 2014

Koers Noorderwijk

Koers Noorderwijk (57km)
1. Micha Van den Eynde
2. Tom Haest
3. Philippe Van Opstal
...
15. Jeroen Haest
...
109. ??? - dnf

zaterdag, augustus 16, 2014

MTB Gierle #atbcross

MTB Gierle #atbcross
B-klasse
1. Tomas Leysen
2. Jos Bogaerts
3. Sven Beelen
...
8. Peter Willemsen
13. Dirk Van Dyck
23. Bart Anthonissen
...
42. Patrik Aerts

C-klasse
1. Wim Celen
2. Patrick Zwinnen
3. Paul Ausloos
...
33. Raf Van Looveren
...
42. Danny Schroyen - dnf

D-klasse
1. Stijn Leys
2. Ad Bernaerts
3. Daivy Schevenels
...
30. David Roeffen
...
50. Ben Benhaddou - dnf

donderdag, augustus 14, 2014

Koers Brechts kampioenschap

Koers Brechts kampioenschap (55km)
-40j
1. Stef Beyers
2. Joris Vrints
3. Jasper Van Nimmen
...
5. Bart Anthonissen
10. Jeroen Haest
13. Rob Van den Muysenbergh
18. Steven Augustyns (stagiair)
19. Stef Anthonissen
31. Tom Van den Bergh - dnf
...
36. Joren Anthonissen - dnf

+40j

1. Stijn Bogaerts (won trouwens de hele wedstrijd)
2. Olivier Michielsen
3. Peter Willemsen
...
8. Filip Vermeiren
9. Patrick Paelinckx -dnf
...
???.

zondag, augustus 10, 2014

Ironman 70.3 Wiesbaden

Ironman 70.3 Wiesbaden
1. Bart Aernouts - 4u05'27
2. Peter Robertson - 4u08'15
3. Maurice Clavel - 4u08'34
...
58. Kris Vermeiren - 4u34'21 (6° agegroup)
...
2109. ???

MTB Olen-Teunenberg #atbcross

MTB Olen-Teunenberg #atbcross
B-klasse
1. Tomas Leysen
2. Erik Klaasen
3. Steff Van Genechten
...
25. Peter Willemsen
32. Bart Anthonissen
...
49. Stijn Vandeweyer - dnf

D-klasse
1. Bjorn Wouters
2. Davy Schevenels
3. Bart Mermans
...
21. Roland Schouwenaars
...
57. Tanja Bastiaansen

zaterdag, augustus 09, 2014

Sterke Peer Triatlon Festijn

Trio's (375-20-5)
1. 185 Coaching Center - 51min59
2. Shop2run - 52min34
3. BIR 2 - 53min17
...
13. Fast Action Team (Raket-Rob-Stef) - 55min40
29. 3 Stoere Binken (met oa Fili) - 58min21
64. HeBaCo-baant (met oa Bart) - 1u02'11
94. Vorsselmans A-team (met oa Benny) - 1u04'09
105. Slider (met oa Philip) - 1u04'40
...
227. Gintonictrio - dnf

Sterke Peer (750-20-5)
1. Alexis Krug - 58min21
2. Jens Van Looveren - 1u02'03
3. Bart Van Looveren - 1u02'27
...
12. Maarten Joris - 1u04'33
15. Kris Driessens - 1u05'33 (1° +40)
20. Koen Van Velthoven - 1u06'12
27. Ken Joris - 1u06'53 (3° +40)
30. Stijn Bogaerts - 1u07'56
33. Filip Vermeiren - 1u08'14
51. Dirk Van Dyck - 1u11'03
98. Jan Van Looveren - 1u15'37
134. Ils Aernouts - 1u20'17
142. Dries Van Velthoven - 1u21'19
148. Katrien Joris - 1u22'32
...
224. Martine Leermakers - dnf

zondag, augustus 03, 2014

Duatlon Geel

Duatlon Geel (4,2 - 20 - 2,1)

1. Niels Goderis & Stijn Bogaerts - 54min51
2. Steven Caimin - 54min58
3. Sander Heemeryck - 55min03
...
60. Ils Aernouts - 1u12'49
...
76. ABC - dnf

Triatlon Eupen

Triatlon Eupen (1,9 - 84 - 21)
1. Tim Brydenbach - 3u45'05
2. Dennis Devriendt - 3u45'53
3. Stenn Goetstouwers - 3u46'48
...
165. Ken Joris - 4u44'50
...
418. Luc Pinsart - 6u23'13

zaterdag, augustus 02, 2014

Triatlon De Bres

Triatlon De Bres (400-20-4)
1. Ruben Geys - 50min28
2. Omar Brons - 50min52
3. Thomas De Vleeschouwer - 51min12
...
13. Maarten Joris - 54min28
38. David Roeffen - 58min33
52. Dirk Van Dyck - 59min27
118. Philip Kerremans - 1u04'46
...
290. Marjolein Van Ingelgom - 1u43'53

woensdag, juli 30, 2014

Koers Geel-Laakdal

Koers Geel-Laakdal (75km)
1. Dave Bruylandts
2. Marc Van Grisven
3. Bram Vermeulen
...
16. Jeroen Haest
...
???

zondag, juli 27, 2014

Ironman Zurich

Ironman Zurich
1. Boris Stein - 8u33'02
2. David Plese - 8u34'13
3. Marek Jaskolka - 8u40'40
...
646. Filip Vermeiren - 11u05'06
...
2655. ???

Retrokoers St. Lenaerts

Retrokoers St. Lenaerts (40km)

1. Philippe Gysbrechts
2. Jelle Speltincx
3. Joe Agemans
...
??. Maarten Joris
...
98. ???

zaterdag, juli 26, 2014

Koers Mol-Millegem

Koers Mol-Millegem (50km)
1. Bram Vermeulen
2. ???
3. ???
...
9. Jeroen Haest
...
75. ???

1/8 Triatlon Beerse

1/8 Triatlon Beerse (500-24-4)
1. Alexis Krug - 54min15
2. Stef Verachten - 54min43
3. Jeffrey Reijnders - 55min19
...
13. Maarten Joris - 1u00'28
...
115. Ben Van Haesendonck - dnf

maandag, juli 21, 2014

Duatlon Loenhout

Duatlon Loenhout (5-20-2)
1. Sam De Bruyn & Jan De Henau - 50min17
2. Stijn Bogaerts & Niels Goderis - 52min47
3. Peter Willemsen & Kris Vermeiren - 54min14
...
11. Kris Driessens - 55min12 (1° veteraan)
28. Ben Verhoeven & Jurgen Van Hasselt -56min52
54. Patrick Paelinckx - 59min17
67. Steve Krijnen & Bram Keyzer - 1u00'33
77. Dirk Van Dyck - 1u01'55
86. Evert Thys - 1u02'53
132. Ils Aernouts - 1u09'38
144. Gonny Brughmans - 1u11'12
149. Katrien Joris - 1u13'06
...
163. Lotte Moelans & Elke Sangeleer - 1u31'34

vrijdag, juli 18, 2014

Zwemloop Sluis

Zwemloop Sluis (750-7,5)
1. Alexis Krug - 38min32
2. Thijs Blondeel - 39min45
3. Johan De Smijtere - 40min17
...
28. Koen Van Velthoven - 46min44
...
253. Martine Rosseel - dnf

donderdag, juli 17, 2014

Zeezwemmen Knokke

Zeezwemmen Knokke  1500m
1. Alexis Krug - 15'46
2. Angelo De Meyer - 17'07
3. Davy Hermans - 17'08
...
55. Koen Van Velthoven - 20'32
120. Ken Joris - 22'57
...
302. Jozef Van Den Broeck - 42'44

zondag, juli 13, 2014

Koers Brecht #wbv

Koers Brecht 80km
1. Daan Meyers - 1u50'20
2. Sam Van de Mierop - 1u50'27
3. Sander Van Dingenen - 1u50'27
...
26. Rob Van den Muysenbergh - 1u52'55
...
55. Roy Van Aken - dnf

Triatlon Antwerpen

Triatlon Antwerpen (1000-40-10)
1. Pieter Heemeryck - 1u46'03
2. Marten Van Riel - 1u47'07
3. Lander Dircken - 1u48'02
...
86. Ken Joris - 2u10'11
122. Dirk Van Dyck - 2u14'38
...
477. Christianne Van Nieuwenhoven dnf

zaterdag, juli 12, 2014

Stratenloop Neervenkermis

Stratenloop Neervenkermis
Dames 3km
1. Lore Ooms - 13min01
2. Lune De Meester - 13min45
3. Eline Van Laerhoven - 14min11
...
5. Ruth Vermeiren - 14min17
6. Elien Bogaerts - 14min20
8. Jente Vermeiren - 14min52
9. Jill Anthonissen - 15min00
12. Lynn Vermeiren - 15min41
17. Nina Martens - 17min04
22. Katrien Joris - 17min53
23. Britt Vermeiren - 18min13
...
25. Ann Sofie Schrauwen

Dames 6km
1. Ils Aernouts - 27min51
2. Joke Vissers - 31min41
3. Danielle Van Aperen - 34min32
...
9. Gonny Brughmans - 46min02
...
12. Marleen Augustijns - 1u01'05

Heren 3km
1. Daan Broeckx - 10min27
2. Bjorn Van Looy - 11min04
3. Victor Cuylaerts - 11min58
...
4. Michiel Paelinckx - 12min34
9. Brent Anthonissen - 14min19
10. Rik Driessens - 14min19
11. Jelle Vermeiren - 14min27
15. Jul Driessens - 16min46
...
19. Theun Koeken - 20min00

Heren 9km
1. Niels Goderis - 30min26
2. Ben De Wolf - 31min08
3. Steven Bogaerts - 31min21
...
4. Kris Vermeiren - 31min29
6. Kris Driessens - 31min59
18. Patrick Paelinckx - 35min50
20. Koen Van Velthoven - 35min58
22. Filip Vermeiren - 36min36
25. Kurt Martens - 37min57
40. Stijn Bogaerts - 42min57
...
53. John Koeken

vrijdag, juli 11, 2014

Koers Neervenkermis

Koers Neervenkermis

+40jarigen
1. Stijn Bogaerts
2. Tom De Backer
3. Patrick Van Deuren
...
4. Peter Willemsen
6. Ben Verhoeven
10. Ken Joris
11. Patrick Paelinckx
13. Filip Vermeiren
15. Steven Krijnen
16. Kris Driessens
...
17. Bart Leynen

-40jarigen
1. Robbe De Meyer
2. Jan De Henau
3. Bart Anthonissen
...
8. Peter Willemsen
9. Tom Van den Bergh
15. Kris Vermeiren
21. Stef Anthonissen
25. Koen Van Velthoven
34. Maarten Joris
42. Jeroen Haest
46. Dirk Van Dyck
67. Rob Van den Muysenbergh
...
74. Ben Kenis

zondag, juli 06, 2014

Xterra France

Xterra France (1500m - 38km mtb - 10km trail)

1. Ruben Ruzafa - 3u14'41
2. Braden Currie - 3u15'40
3. Kris Coddens - 3u18'01
...
104. Kris Driessens - 4u13'22
...
642. Frank Faetibolt - 6u14'17

MTB Olen-Buul #atbcross

MTB Olen-Buul #atbcross
B-klasse
1. Peter Willemsen
2. Tomas Leysen
3. Karl Peeters
...
31. Bart Anthonissen
...
42. Marijn Van der Sloot - dnf

C-klasse
1. Erik Klaasen
2. Mario Lysen
3. Wim Vanderzanden
...
16. Stef Anthonissen
...
40. Geert Maes - dnf

D-klasse
1. Danny Schroyen
2. Stijn Leys
3. Jurgen Onincx
...
11. David Roeffen
...
53. Benny De Dauw - dnf

vrijdag, juli 04, 2014

Koers op rollen Achterbroek

Koers op rollen Achterbroek (kort, heftig en kapot gaan)
1. De paardeweursten
2. 't Gezond Verstand (Bart Van Looveren en Maarten Joris)
3. De Blauwbloezen (Steven Augustyns en Hannes De Bock)
...
???

maandag, juni 30, 2014

Stratenloop Nieuwmoer

Stratenloop Nieuwmoer (10km)
1. Manuel De Backer - 32min25
2. Frederik Sleutel - 33min46
3. Niels Goderis - 34min34
...
15. Evert Thys - 40min31
...
80. Karel Franken - 1u20'15

zondag, juni 29, 2014

MTB Ravels #atbcross

MTB Ravels #atbcross
A-klasse
1. Sven Berghmans
2. Lars Ooms
3. Mike Lambregts
...
11. Kris Driessens
...
19. Andy Michielsen - dnf

B-klasse
1. Peter Willemsen
2. Tomas Leysen
3. Nico Mols
...
9. Dirk Van Dyck
...
44. Patrick Wynants - dnf

C-klasse
1. Jarne Leemans
2. Wim Vanderzanden
3. Peter Erpels
...
13. Stef Anthonissen
...
41. Glenn Smets - dnf

D-klasse
1. Nancy Bollansee
2. Danny Schroyen
3. Bart Mermans
...
11. David Roeffen
21. Roland Schouwenaars
40. Philip Kerremans
...
50. Kristof Byloos - dnf

zaterdag, juni 28, 2014

Koers Merksplas

Koers Merksplas (56km)
1. Klaas Stijnen
2. Anton Vervecken
3. Jan Vervecken
...
8. Jeroen Haest
...
???

MTB Kitzalpbike Marathon Ultra

Kitzalpbike Marathon Ulta (94km, 4.400hm) - men
1. Markus Kaufman - 4u37'56
2. Daniel Geismayer - 4u41'50
3. Matthias Leisling - 4u51'35
...
110. Bart Anthonissen - 7u34'18
...
145. ??? - dnf

vrijdag, juni 27, 2014

Triatlon De Lollepotters

Triatlon De Lollepotters (300-18-4)

1. Tim Van Hemel - 48min01
2. Tim Brydenbach - 48min19
3. Sam De Bruyn - 48min35
...
14. Maarten Joris - 53min08
31. Stijn Bogaerts - 54min55
50. David Roeffen - 56min50
58. Ken Joris - 57min11
88. Dries Van Velthoven - 1u00'03
91. Ben Verhoeven - 1u00'14
110. Ils Aernouts - 1u01'20 - eerste dame D35!
131. Dirk Van Dyck - 1u03'19
179. Katrien Joris - 1u06'32
185. Raf Van Looveren - 1u06'51
...
319. Kathleen Duerinckx - 1u39'47

Naar het schijnt hebben we de after-party gewonnen!

woensdag, juni 25, 2014

MTB Hillclimb Kitzalpbike Brixen im Thale

MTB Hillclimb Kitzalpbike Brixen im Thale (6km - 500 hm)

1. Grant Ferguson - 18min32
2. Uwe Hochenwarter - 18min51
3. David Wöhrer - 19min02
...
115. Bart Anthonissen - 27min17
...
426. Maik Mönninghoff - dsq

zondag, juni 22, 2014

Gran Fondo Eddy Merckx

Gran Fondo Eddy Merckx (152km)
1. Kristof Houben - 4u07'00
2. Joeri Calleeuw - 4u07'01
3. Frederic Glorieux - 4u07'01
...
91. Stef Anthonissen - 4u29'28
300. Patrick Paelinckx - 4u51'21
573. Kurt Martens - 5u27'28
...
816. Tony Woodcock - dnf

MTB Geel #atbcross

MTB Geel #atbcross
D-klasse
1. Danny Schroyen
2. Ad Bernaerts
3. Stijn Leys
...
23. David Roeffen
35. Roland Schouwenaars
...
65. Serge Loquet

zaterdag, juni 21, 2014

Ironman 70.3 Luxemburg

Ironman 70.3 Luxemburg
1. Marino Van Hoenacker - 3u47'47
2. Nils Frommhold - 3u49'05
3. Axel Zeebroek - 3u51'51
...
49. Kris Vermeiren - 4u19'17 (5de agegroup)
...
1722. ???

vrijdag, juni 20, 2014

Stratenloop Brecht

Stratenloop Brecht
10km heren
1. Hans Nuyts - 31min38
2. Niels Goderis - 33min01
3. Roel Wouters - 33min10
...
47. Evert Thys - 40min02
...
283. Roel Vanhoeck - 1u08'16

woensdag, juni 18, 2014

Stratenloop Hoogstraten

Stratenloop Hoogstraten (10km)
1. Nick Van Peborgh - 30min01
2. Yannick Michiels - 30min11
3. Marten Van Riel - 30min49
...
21. Kris Driessens - 35min24 (5de ouwe vent)
44. Koen Van Velthoven - 38min04
45. David Roeffen - 38min09
48. Tom Van den Bergh - 38min28
56. Dries Van Velthoven - 39min28
64. Evert Thys - 40min24
83. Kurt Martens - 42min03
84. Philippe Kerremans - 42min21
97. Stijn Bogaerts - 42min58
106. Dirk Van Dyck - 43min59
157. Ils Aernouts - 47min19
184. Gonny Brughmans - 49min06
...
257. Werner Weyts - 1u08'53

Deden ook mee en zetten hun beste beentje voor:
Ilse Bols (10km)
Rik Driessens (5km)
Jul Driessens (500m)
Klaas Van Dyck (500m)
Elien Bogaerts (5km)
Brent Anthonissen (5km)

zondag, juni 15, 2014

Tour de Lasalle

Tour de Lasalle (Noord-Holland)
Uitslag 1° etappe (Texel) - 62km
1. Remco Bertelink - 1u25'28
2. Robbert Schaap - zt
3. Sander Koomen - zt
...
45. Jeroen Haest - zt
...
131. Janco Hogendorp

Uitslag 2° etappe (Den Helder) - 71,6km
1. Bram Groen - 1u35'07
2. Robbert Schaap - 1u35'12
3. Bas Van der Kamp - zt
...
24. Jeroen Haest - zt
...
132. Richard Bakker

Uitslag 3° etappe (Kust Den Helder) - 75,4km - A-reeks
1. Mike Tesselaar - 1u58'14
2. Sam Boon - 1u58'16
3. Jelte Skrol - zt
...
20. Jeroen Haest - 1u59'38
...
67. Roy Lennings

Uitslag 4° etappe (criterium Den Helder) - 60km - A-reeks
1. Kees van Wonderen - 1u31'15
2. Remco Bertelink - zt
3. Sten Oostland - zt
...
11. Jeroen Haest - zt
...
65. Yarwin Van Straalen

Eindklassement A-reeks
1. Remco Bertelink - 6u29'48
2. Mike Tesselaar - 6u30'01
3. Robbert Schaap - 6u30'04
...
21. Jeroen Haest - 6u31'33
...
65. Yarwin Van Straalen

Jeroen deed mee aan deze open rittenwedstrijd, tezamen met een delegatie van de Belgische Politie.


Triatlon Retie

Triatlon Retie
1/4de triatlon
1. Tim Brydenbach - 1u49'44
2. Tom Vander Hoogerstraete - 1u50'24
3. Ruben Geys - 1u51'04
...
63. Koen Van Velthoven - 2u09'14
...
263. Jan Vervecken - 3u02'31


MTB Moergestel #atbcross

MTB Moergestel #atbcross
B-klasse
1. Tomas Leysen
2. Peter Willemsen
3. Jos Bogaerts
...
32. Dirk Van Dyck
...
49. Jo Cools - dnf

D-klasse
1. Bart Mermans
2. Stijn Leys
3. Davy Schevenels
...
26. David Roeffen
28. Roland Schouwenaars
...
59. Ad Broeders - dnf

zaterdag, juni 14, 2014

Kapellekesloop Minderhout

Kapellekesloop Minderhout (10,55km)
1. Niels Goderis - 36min14
2. Mark Borms - 36min42
3. Niels Koyen - 37min32
...
12. David Roeffen - 41min37
21. Philip Kerremans - 44min53
45. Ilse Bols - 53min34
...
87. Wim Stoffels - 1u14'10

Les Trois Ballons

Les Trois Ballons (219km)
1. Bart Bury - 6u27'57
2. Frederic Glorieux - 6u31'27
3. Bart Van Damme - 6u31'45
...
531. Stef Anthonissen - 7u59'47
...
2444. Bart Anthonissen - dnf

Koers Gooreind

Koers Gooreind
+40 jaar
1. ??
2. ??
3. ??
...
5. Stijn Bogaerts
6. Peter Willemsen
7. Ken Joris
12. Patrick Palinckx
...
??

-40 jaar
1. ??
2. ??
3. ??
...
20. Stijn Bogaerts
21. Ken Joris
...
??. Rob Van den Muysenbergh - dnf
??. Maarten Joris - dnf


zondag, juni 08, 2014

Kleipikkersrun

Kleipikkersrun
Vrouwen - 6,6km
1. Ilse Vermeiren - 30min14
2. Linze Tengrootenhuysen - 31min00
3. Leen Snoeijs - 31min02
...
4. Ils Aernouts - 31min06
...
34. Inge Niityluoto - 51min46

Mannen - 9,9km
1. Erik Caluwaerts - 33min48
2. Niels Goderis - 34min37
3. Wouter Vermonden - 34min59
...
37. Evert Thys - 43min23
...
112. Roel Van Hoeck - 1u11'58


zaterdag, juni 07, 2014

MTB Dessel #atbcross

MTB Dessel #atbcross
B-klasse
1. Peter Willemsen
2. Benny Croonenborghs
3. Tomas Leysen
...
48. Johan Baeten - dnf

D-klasse
1. Danny Schroyen
2. Tom Helsen
3. Ad Bernaerts
...
40. Roland Schouwenaars
...
65. Yves Hoefkens

zondag, juni 01, 2014

Meetria

Meetria

1/4 Triatlon (1000-40-10)
1. Stef Verachten - 1u41'42
2. David De Grooff - 1u43'30
3. Kris Vermeiren - 1u44'56
...
15. Veni Vidi Vici - 1u49'39 (met oa Jeroen Haest)
43. Koen Van Velthoven - 1u57'11
57. Filip Vermeiren - 2u00'29
62. Ken Joris - 2u01'09
140. Dirk Van Dyck - 2u14'19
...
191. Joost Maessen - dsq

1/8 Triatlon (500-20-5)
1. Frederik Swannet - 1u04'10
2. Thomas De Vleesschouwer - 1u05'20
3. Wouter Simons - 1u06'26
...
17. Stijn Bogaerts - 1u11'26 (3de veteraan)
...
87. Tine Vandaele - 1u45'39

Low Countries Mountainbike Tour

LCMT Houffalize

Stage 1 (29.05.2014)
1. Leander Hamelink - 2u45'16
2. Bart Classens - 2u45'17
3. Rony Vandael - 2u45'48
...
7. Kris Driessens - 2u54'48
33. Maarten Joris - 3u21'26
77. Jan Van Looveren - 4u10'59
...
90. Aad Van der Burg - 5u14'34

Stage 2 (29.05.2014)
1. Kris Driessens - 13min22
2. Bart Classens - 13min58
3. Filip Meulders - 14min29
...
26. Maarten Joris - 18min06
54. Jan Van Looveren - 21min40
...
89. Guillaume Perneel - 27min00

Stage 3 (30.05.2014)
1. Bart Classens - 3u23'23
2. Leander Hamelink - 3u24'39
3. Peter Van Leuffelen - 3u31'07
...
9. Kris Driessens - 3u41'02
28. Maarten Joris - 3u59'41
62. Jan Van Looveren - 4u57'56
...
75. Aad Van der Burg - 6u09'43

Stage 4 (31.05.2014)
1. Leander Hamelink - 1u12'57
2. Wim Feyaerts - 1u12'57
3. Juul Van Loon - 1u12'58
...
12. Kris Driessens - 1u16'43
25. Jan Van Looveren - 1u21'24
43. Maarten Joris - 1u24'42
...
80. Aad Van der Burg - 2u07'18

Stage 5 (01.06.2014)
1. Karel De Wael - 2u30'16
2. Bart Classens - 2u30'20
3. Leander Hamelink - 2u32'12
...
11. Kris Driessens - 2u45'55
38. Maarten Joris - 3u11'45
46. Jan Van Looveren - 3u17'38
...
69. Mieke Vanhaverbeke - 4u18'57

Eindstand

1. Bart Classens - 10u05'59
2. Leander Hamelink - 10u10'30
3. Wim Feyaerts - 10u25'23
...
7. Kris Driessens - 10u51'51 (2de Master)
26. Maarten Joris - 12u15'42
52. Jan Van Looveren - 14u09'39
...

62. Mieke Vanhaverbeke - 16u46'43

donderdag, mei 29, 2014

Koers Heist-Goor #vwv

Koers Heist-Goor #vwv
Categorie A
1. Kristof Cop
2. Tom De Feyter
3. Sam Leys
...
??. Jeroen Haest - dnf

zaterdag, mei 24, 2014

Duatlon Rijkevorsel

Duatlon Rijkevorsel (4-21,6-2)
Dames
1. Ines Van Troyen - 1u01'44
2. Leen Hannes - 1u02'42
3. Soetkin Vertenten - 1u04'29
...
8. Ils Aernouts - 1u08'36
...
14. Rita Borghgraef - 1u18'43

Mannen

1. Tim Brydenbach - 53min24
2. Tom Steenackers - 53min44
3. Pieter Van Dyck - 54min00
...
29. Koen Van Velthoven - 58min02
52. Dries Van Velthoven - 1u02'01
57. Dirk Van Dyck - 1u03'30
63. Philip Kerremans - 1u05'28
...
80. Kristof Bombaerts - 1u20'03

Veteranen
1. Werry Sels - 53min49
2. Bart Vleugels - 54min42
3. Paul Van Riel - 55min48
...
14. Stijn Bogaerts - 1u01'46
...
34. Bart Willemse - 1u14'55

Duo's
1. Toon Mertens/Wouter Vermonden - 53min30
2. Jasper Jespers/Jef Stoffels - 53min42
3. Tom Vissenberg/Kris Van den Bogerd - 53min54
...
9. Jeroen Haest/Tom Verschueren - 56min52
26. Ilse Bols/Roland Schouwenaars - 1u02'04
...
40. Stien Dillen/Kevin Maes - 1u24'15

zondag, mei 18, 2014

Koers Merksplas #vwv

Koers Merksplas #vwv
A-reeks
1. Anton Wouters
2. Jelle Van den Plas
3. Koen Iwens
...
??. Jeroen Haest
...
??.

Stratenloop Oostmalle

Stratenloop Oostmalle (9km)
1. Werry Sels - 29min55
2. Paul Embrechts - 30min11
3. Wouter Vermonden - 30min34
...
11. Koen Van Velthoven - 35min37
...
134. Lia De Kerf - 1u14'10

3e Bilzen 111

3e Bilzen 111 (1000-100-10)
1. Stenn Goetstouwers - 3u19'07
2. Glenn Vekemans - 3u26'18
3. Sylvain Denis - 3u28'38
...
9. Kris Vermeiren - 3u32'26
54. Filip Vermeiren - 3u52'37
57. Stijn Bogaerts - 3u53'26
...
255. Kristof Verbist - dnf

MTB Hooge Mierde #atbcross

MTB Hooge Mierde #atbcross
D-klasse
1. Danny Schroyen
2. Ad Bernaerts
3. Bart Mermans
...
20. Ben Verhoeven
22. David Roeffen
40. Roland Schouwenaars
...
78. Stijn Leys

C-klasse
1. Michiel Slegers
2. Olivier Neyens
3. Patrick Zwinnen
...
7. Stef Anthonissen
...
56. Bart Jacobs

B-klasse
1. Peter Willemsen
2. Steff Van Genechten
3. Jos Bogaerts
...
25. Dirk Van Dyck
...
53. Tom Corens

zondag, mei 11, 2014

Urban Trail Turnhout

Urban Trail Turnhout (5km heren)
1. Dirk Van Springel - 17min45
2. Silvano Bekers - 17min50
3. Andreas Herrebosch - 18min25
...
6. Benny Carvers - 19min07
...
20. Sebastiaan Jansen - 29min37

Triatlon Geel

Triatlon Geel (1000-38,6-10,2)
1. Tom Suetens - 1u43'55
2. Willem Brems - 1u45'22
3. Ruben Geys - 1u45'37
...
30. Kris Vermeiren - 1u57'54
...
203. Jef Dens -dnf

MTB Reusel #atbcross

MTB Reusel #atbcross
D-klasse
1. Danny Schroyen
2. Stijn Leys
3. Ad Bernaerts
...
20. David Roeffen
29. Ben Verhoeven
54. Roland Schouwenaars
...
67. Nico Van Wunsel - dnf

C-klasse
1. Joris Stessens
2. Jo Cools
3. Jurgen Driesen
...
10. Stef Anthonissen
...
54. Glenn Mariën - dnf

B-klasse
1. Jos Bogaerts
2. Tomas Leysen
3. Gerry Goormans
...
5. Peter Willemsen
24. Dirk Van Dyck
...
45. Danny Roes - dnf

A-klasse
1. Jimmy Tielens
2. Guido Verhaegen
3. Bert Verboven
...
15. Rob Van den Muysenbergh
...
39. Maarten Van der Veeken - dnf

zondag, mei 04, 2014

Trille triatlon

Trille Triatlon
1/4 Triatlon
1. Wouter Van der Mast - 1u45'18
2. Stenn Goetstouwers - 1u46'20
3. Tim Brydenbach - 1u46'51
...
17. Kris Vermeiren - 1u53'08
...
243. Sebastien Verspeelt - dnf

MTB Alphen #atbcross

MTB Alphen #atbcross
D-klasse
1. Danny Schroyen
2. Ad Bernaerts
3. Jo Cools
...
27. David Roeffen
...
72. Wim van den Eijnden

C-klasse
1. Wim Celen
2. Patrick Zwinnen
3. Wim Vanderzanden
...
6. Bart Anthonissen
38. Stef Anthonissen
53. Raf Van Looveren
...
67. Dirk Philippus - dnf

B-klasse
1. Jos Bogaerts
2. Peter Willemsen
3. Tomas Leysen
...
28. Dirk Van Dyck
...
65. Joel Horemans

A-klasse
1. Vincent Meyvis
2. Theo Eltink
3. Bert Verboven
...
18. Rob Van den Muysenbergh
...
43. Frank Theys

zaterdag, mei 03, 2014

Koers Putte #vwv

Koers Putte #vwv
Categorie A
1. Dave Bruylandts
2. Rob Krynen
3. Koen Iwens
...
14. Jeroen Haest
...
???

zondag, april 27, 2014

MTB Overpelt #atbcross

MTB Overpelt #atbcross
Klasse D
1. Danny Schroyen
2. Stijn Leys
3. Ad Bernaerts
...
39. David Roeffen
...
87. Serge Loquet - dnf

Klasse C
1. Wim Vanderzande
2. Patrick Zwinnen
3. Ferdi Gijbels
...
33. Stef Anthonissen
...
68. Jan Bollen - dnf

Klasse B
1. Tomas Leysen
2. Brent Van Elven
3. Benny Croonenborghs
...
12. Peter Willemsen
23. Dirk Van Dyck
...
53. Tim Heylen -dnf

10 Miles Antwerpen

10 Miles Antwerpen
10 Miles
1. Nick Van Peborgh - 49min21
2. Kim Ruell - 51min41
3. Erwin Leysen - 51min58
...
76. Kris Vermeiren - 58min29
105. Maarten Joris - 59min16
1118. Ken Joris - 1u09'52
...
25745. Martine Raes - 3u31'14

zaterdag, april 26, 2014

iDuatlon Knokke-Heist

iDuatlon Knokke-Heist (5-22-2,5)
1. Kris Coddens - 1u11'24
2. Rob Woestenborghs - 1u12'09
3. Seppe Odeyn - 1u14'11
...
27. Ken Joris - 1u28'50
...
200. Laurent Colanbeen - dnf

maandag, april 21, 2014

Olse Challenge

Olse Challenge
MTB 30km

1. Vincent Meyvis - 1u01'09
2. Rob Van den Muysenbergh - 1u01'27
3. Guido Verhaegen - 1u01'27
...
8. Peter Willemsen - 1u02'32 - (2de +40)
...
73. Walter Van Wuytswinkel - 1u32'02

Teamchallenge (15km run-bike)

1. BioFAT (KaDee, Raket, Tijl en Bart VL) - 40min46
2. Uschi & de boys - 50min41
3. De vier - 51min23
...
4. Ploeg 14 - 51min50

zaterdag, april 19, 2014

MTB Duatlon Zelem

MTB Duatlon Zelem (2,5-18-2,5)
Mannen solo
1. Jan Debie - 54min06
2. Kris Driessens - 54min32
3. Davy Vos - 55min29
...
19. Glenn Reynders - dnf

10 Mijl Essen

10 Mijl Essen
Masters

1. Emmanuel Loverie - 55min34
2. Huub Maas - 55min44
3. Frederik Sleutel - 57min46
...
17. Kurt Martens - 1u11'23
...
51. Erik De Baerdemaeker - 1u40'52

zondag, april 13, 2014

Zwemloop Breda

Zwemloop Breda
V12 - 250 - 2,5
1. Anne Dickerns - 16'07
2. Parel Bun - 17'45
3. Jitske Weersma - 18'25
...
4. Lynn Vermeiren - 18'59

H0 - 100 - 1
1. Sebastiaan Martinot - 7'07
2. Pieter Meyvis - 7'55
3. Melvin Ruijters - 8'29
...
4. Jelle Vermeiren - 8'54
...
5. Natan Kanse - 10'26

H20 - 1000-10
1. Kris Vermeiren - 51'54
2. Adrian Siemons - 52'36
3. Ruben Marynissen
...
9. Kim Op de Beeck - 1u14'40

MTB Beverlo #atbcross

MTB Beverlo #atbcross
B-klasse
1. Hans Bertels
2. Benny Croonenborghs
3. Tomas Leysen
...
6. Peter Willemsen
...
66. Remko Van der Gaag - dnf

D-klasse
1. Danny Schroyen
2. Stijn Leys
3. Paul Ausloos
...
6. Bart Anthonissen
38. David Roeffen
...
85. Peter Klassen

zaterdag, april 12, 2014

Koers Meer #vwv

Koers Meer
Categorie A
1. Jan De Henau
2. Sam Leys
3. Ward Rombouts
...
15. Jeroen Haest
23. Stef Anthonissen
...
???.

zondag, april 06, 2014

MTB Hapert #atbcross

MTB Hapert #atbcross
B-klasse
1. Hans Bertels
2. Tomas Leysen
3. Steff Van Genechten
...
27. Dirk Van Dyck
...
74. Joel Horemans - dnf

C-klasse
1. Patrick Zwinnen
2. Mario Lysen
3. Rudy Bens
...
42. Stef Anthonissen
...
87. Tim Mertens

D-klasse
1. Danny Schroyen
2. Ad Bernaerts
3. Chris Dirkx
...
35. David Roeffen
70. Maarten Joris
71. Philip Kerremans
...
90. Tim Eyckmans

maandag, maart 31, 2014

1/2 Marathon Lier

1/2 Marathon Lier
1. Johana Karianke - 1u06'51
2. Mats Lunders - 1u08'47
3. Steven Heemskerk - 1u09'14
...
248. Kurt Martens - 1u40'14
...
753. Ingrid Wuyts - dns

Duatlon Berendrecht

Duatlon Berendrecht (3,8-22-3,8)

1. Jim Thijs - 1u21'20
2. Wouter Wuilmus - 1u21'46
3. FAT (Guy Arnouts-Peter Willemsen) - 1u22'22
...
4. Kris Driessens - 1u22'48 (1° veteraan)
10. Kris Vermeiren - 1u25'05
20. Maarten Joris - 1u29'07
...
145. Jan Denyft - 2u19'26

zaterdag, maart 29, 2014

Koers Beveren #waod

Koers Beveren #waod (56km)
1. Christophe De Grom
2. Jef Vloets
3. Sigi Feucht
...
28. Stef Anthonissen
...
80. ???

zondag, maart 16, 2014

Meetria Kloosterrun

Meetria Kloosterrun (10,5km)
1. Wouter Wuilmus - 40min21
2. Dieter Verschuere - 40min29
3. Steven Bogaerts - 40min50
...
28. Kurt Martens - 50min18
...
102. Brenda Kelders - 1u31'47

Triatlon Herderen

Triatlon Herderen (500-20-5)
1. Geert Lauryssen - 56min00
2. Olaria Terrence - 56min06
3. Yeray Luxem - 56min18
...
16. Kris Vermeiren - 59min43
65. Filip Vermeiren - 1u09'51
...
141. Peter Boonen - dnf

Urban Trail Run

Urban Trail Run (12km)
1. Bram Vandekerckhove - 38min36
2. Ramses Trogh - 39min50
3. Raf De Smet - 40min27
...
25. Maarten Joris - 44min58 (3de M35!)
145. Isabelle Van Tichelt - 50min08 (5de SEF!)
1926. Katrien Joris - 1u02'08
1932. Kris Driessens - 1u02'09
2056. Ils Aernouts - 1u02'35
2068. Stijn Bogaerts - 1u02'38
...
7669. Ralf Viethen - dnf

zaterdag, maart 15, 2014

Zwemloop Bergen op Zoom

Zwemloop Bergen op Zoom
100/1 M
1. Sebastiaan Martinot - 6min14
2. Melvin Ruijters - 7min24
3. Jelle Vermeiren - 7min28
...
5. Natan Janse - 10min10

250/2,5 V
1. Anne Dickens - 17min13
2. Anouk Ruijters - 17min28
3. Jitske Weersma - 20min07
...
4. Lynn Vermeiren - 20min43

1000/10 M
1. Filip van Craenenbroeck - 48min15
2. Remie Vasseur - 50min04
3. Kris Vermeiren - 50min49
...
31. Anton Frijters - 1u15'51

Koers Beveren #waod

Koers Beveren #waod (56km)
1. Tim Mclaughlin
2. Tim Wouters
3. Tom Langens
...
9. Jeroen Haest
22. Stef Anthonissen
...
71. dnf

zondag, maart 09, 2014

Zwemloop Roosendaal

Zwemloop Roosendaal
100 - 1 M
1. Sebastiaan Martinot
2. Pieter Meyvis
3. Tobias Martinot
...
5. Jelle Vermeiren
...
7. Sem Lazaroms

100 - 1 V
1. Roos Englebert
2. Lynn Vermeiren
3. Jente Vermeiren
...
5. Tuscha Huisman

1000 - 10 M
1. Gerbert Van den Biggelaar
2. Kris Vermeiren
3. Erwin Langeler
...
37. Kobus Botman

Duatlon Retie

Duatlon Retie (4,5-20-2,2)
1. Rob Woestenborghs - 1u05'13
2. Seppe Odeyn - 1u05'26
3. Paul Embrechts - 1u05'50
...
7. Kris Driessens - 1u08'45 (1° +40)
15. Maarten Joris - 1u12'23
52. Patrick Paelinckx - 1u19'40
...
138. Lisa Van Weyenberg - dnf


zaterdag, maart 08, 2014

Koers Gilze #vjc

Koers Gilze #vjc
-45jaar
1. Rik de Vree
2. Fret Jenss
3. Philip Vervoort
...
4. Jeroen Haest
9. Stef Anthonissen
...
12. Stef Beyers

+45jaar
1. Patrick Verdonck
2. Jack de Klerck
3. Bert Kremer
...
6. Peter Willemsen
...
20. Jan Van den Avort

MTB proloog Ameland

MTB proloog Ameland (7km)
1. Alex Laanstra - 15min21
2. Miente Steensma - 16min09
3. Bart Anthonissen - 16min10
...
119. Maarten Schulein - 38min50

zondag, maart 02, 2014

Duatlon Geel

Duatlon Geel (6-24-4)
1. Seppe Odeyn - 1u25'39
2. Pieter Reyders - 1u28'26
3. Tony Goossens - 1u28'38
...
5. Kris Driessens - 1u30'04
...
36. Sarah Palligand - 2u07'06

zondag, februari 23, 2014

Classique d'Alphen

Classique d'Alphen (39km)
30-40jaar
1. Gerben de Knegt - 1u25'29
2. Sander Mol - 1u27'15
3. Christian de Graaff - 1u27'24
...
13. Rob Van den Muysenbergh - 1u30'47
...
86. Sander Wilkens - 2u09'15

40-50jaar
1. Harold Van Gerven - 1u30'34
2. Rony Vandael - 1u30'53
3. Pim de Waard - 1u31'08
...
61. Patrick Paelinckx - 1u46'37
...
90. Hans Aerts - 2u09'11

Duatlon Waalwijk

Duatlon Waalwijk
+40jaar
1. Kris Driessens - 1u38'09
2. Armand Van der Smissen - 1u41'05
3. Michael Krijnen - 1u43'35
...
29. Jo Tanizaki - 3u09'10

Wintertriatlon Brasschaat

Wintertriatlon Brasschaat
1. Geert Lauryssen - 1u08'50
2. Wouter Van der Mast - 1u09'14
3. Paul Embrechts - 1u09'23
...
7. Kris Vermeiren - 1u13'38 (5de solo)
32. Filip Vermeiren - 1u28'31
...
74. Sarah Farr - dnf

Sluitingsprijs Oostmalle

Sluitingsprijs Oostmalle
+35jaar

1. Sten Raeymaekers
2. Tom Vervoort
3. Peter Willemsen
...
8. Rob Van den Muysenbergh
19. Kris Vermeiren
??. Steven Krijnen - dnf
...
90. ???

-35jaar
1. Vincent Meyvis
2. Glenn Van Ginneken
3. Niels Ooms
...
21. Bart Anthonissen
28. Maarten Joris
??. Jan Van Looveren
...
70. ???

zaterdag, februari 22, 2014

Koers Gilze #vjc

Koers Gilze #vjc
-45jaar
1. Dennis Van Iersel
2. Jeroen Haest 
3. Christof Marien
...
17. Stef Anthonissen
...
27. Robbert Vd Broeken

zaterdag, februari 15, 2014

6 uren van Halle

6 uren van Halle
Solo's
1. Philip Van Hemelen - 6u12'32 (29 laps)
2. Jasper Van Nimmen - 6u15'52 (28 laps)
3. Kurt Verhaegen - 6u16'41 (28 laps)
...
13. Jan Van Looveren - 6u09'07 (24 laps)
...
51. Wouter Van Paesschen - 1u16'46 (6 laps)

Ploegen
1. Be Fast Cycling Team 1 - 6u06'43 (31 laps)
2. RS Bikes 1 - 6u03'45 (30 laps)
3. Gierke - 6u09'34 (30 laps)
...
9. Fast Action Team (Rob - Steven - Stijn) - 6u20'57 (29 laps)
...
47. Sowat 2 - 2u00'34 (10 laps)